Facebook

Friday, April 9, 2010

Лілея - Українські Пісні
Сторона 1

1. Весняний Цвіт - Spring Blossom
сл. і муз. Мирослав Білий - обр. Ю. Кулицький
Сучасна любовна пісня - це діалог між дівчиною та хлопцем. Вони виявляють свою велику , жарливу відданість, та надію в те, що ця любов яка розцвіла між ними залишиться вічною любов'ю.

2. Повернення З Війни - Returning From War.
сл. і муз. Роман Дрозд - обр. Ю. Кулицький
Сучасна українська пісня. З пісні тієї лише туга, жаль, смуток та любов до рідного краю. Автор пишучи про славу та величину України прагне допомогти їй щоб не була вона забута новими поколіннями. В його серці горить вогник віри в те, що і для цього народу настане весна, що і цей народ оживе та збудиться з довгого сну.

3. Преквітай - Blossom.
обр. О. Козак
Лемківська пісня про кохання. Молода дівчина виявляє свій смуток і жаль за втраченою любов'ю до хлопця, котрий покинув її за іншу.

4. Дам Я Яловицю - I Will Give A Juniper.
обр. О. Козак
Лемківська жартівлива пісня про дівчину яка, з одного боку хоче жартівливо викликати заздрість у свого хлопця, з другого боку однак журиться щоб цей жарт не закінчився розлукою.

5. Думи мої - My Thoughts.
сл. Тарас Шевченко - обр. О. Козак
Українська пісня до слів поета Т. Шевченка. Поет звертаєтсья до своєї поезії з проханням, щоб вона неслась в народ який її зрозуміє, полюбить тай перекаже іншим поколінням.

6. Спи дитя - Sleep Child.
обр. О. Козак
Українська народня пісня. Мати присипляч дитину своєю піснею доти поки дитина не засне, а потім змушена залишити з природою яка надальше пильнуватиме та колисатиме.

Сторона 2

1. Гей Крочком Коні - March On Horses.
обр. Ю. Кулицький і О. Козак
Лемківська любовна пісня. Два парубки підходять під вікно тої самої дівчини та викликують її. Серце дівчини болить за обома, в той же час вона змушено заручена за багатого пана.

2. Скажи Мені - Tell Me.
сл. Н. Білоцерківець - муз. М. Білий - обр. Ю. Кулицький
Сучасна любовна пісня. Молодий хлопець старається пригадати постать дівчини котру так міцно кохав. Він не пригадує її очей ні рук, лише її замазану постать. В душі своїй він відчуває дивне почуття ще не зовсім згаслої любови.

3. Ой Піду Я До Млина - I Will Go To The Mill.
обр. О. Козак
Жартівлива пісня про загнівану дівчину яка в старому млині шукає свого хлопця, який пішов гуляти лишаючи її саму. Вона хоч сердита, але так міцно залюблена, що лише одни поцілунок викликає усмішку на її лиці.

4. На Високій Полонині - On The High Mountain Valley.
обр. О. Козак
Лемківська любовна пісня про дівчину яка залюблена в молодого вівчар'я. З тієї причини страшить його розлукою, якщо він не присвятить їй всього свого часу, серця та пісень.

5. Ой Не Шуміть - Do Not Make Noise.
сл. М. Томенко - муз. Л. Левітова
Колискова до слів М. Томенка. Жінка колишучи дитину приспівує пісню яку чула від своєї матері бувши дитиною. В пісні цій просить вона природу, тобто птахів, дерев і вітрів щоб своїм шумом та ячінням не непокоїли сплячої дитини.

6. Многая Літа - Many, Many Years.
обр. О. Козак
Українська пісня, яку співається бажаючи щастя та здоров'я
Повернення З Війни

Скажи Мені


Лілея, молоде дівоче тріо що недавно появилося і відразу захопило слухачів своїми чудовими голосами, якісними вокальними обробками та сучасними творами і композиціями. Своїми піснями вони виразно демонструють палку любов до музики та сумнів за рідним краєм який їхні родичі мусіли покинути а вони й ніколи не побачили.

Тріо називається Лілея в честь пісні яка залунала при їхній першій зустрічі. Виконавці Лілеї є: Олександра Козак, Ліліяна Головата та Беата Вуйцік. Всі три вже з дитинства в Польщі належали до славних музичних шкіл та співали в знаних українських інстр. анамблях а саме: Орден, Гортут, Сім Струн та в хорі Полонина при українській школі: Український Ліцей в Лігниці.

За короткий час існування ансамбль вже брав участь у багатьох виступах та на фестивалях: Вінок в Онтаріо, Україський День на Онтаріо Плейс. В репертуар Лілеї входять різноманітні пісні а саме: буковинські, лемківські і закарпатські. Отож на цій плиті, ділятся дівчата з нами своїми найщирішими почуттями, переживаннями та мріями молодих сердець.

Lileya is a new vocal ensemble which dazzles its audiences with their beautiful sound, originality of their repertoire and with the style and quality of their arrangements. Through their songs they express feelings of love for music, as well as sorrow for the homeland their parents were forced to leave behind and which they will never see.

Their name is taken from a song which was sung when they first met. The ensemble consist of Alexandra Kozak, Liliana Holowata, and Beata Wujcik. All three members since childhood attended well known music academies in Poland and sang in some of the most popular ensembles and choirs.

Their repertoire consists of traditional folk airs: Bukovinian, Lemko and Carpathian styles including original songs written by young artists. Through this album, the ensemble shares with us their most sincerest feelings, memories and dreams.


Performed by: Lileya Ensemble: Alexandra Kozak, Liliana Holowata, Beata Wujcik.
Yourko Kulycky - Synthesizers & drum programming
Marko Bednarczyk - Acoustic guitar
Christina Melnyk - Cello
Produced by Bohdan Tymyc. Musical direction by Yourko Kulycky.
Photography and cover design - B. Tymyc.
Photo assistance - Michael Slobodian.
Sound engineer - Glen Robinson. Assisted by Gaetean Pilon.
Special thanks to Marusia Prokopiw, Nadia Nowostawsky and Alex Gyba for their assistance.
Recorded and mixed at Studio Victor - Montreal, Quebec - May 1986.

Yevshan Corporation 1986.No comments:

Post a Comment