Facebook

Sunday, May 13, 2012

Ігор Шанковський - Туга на півночі - По-новаторському виконані романси українською мовоюСторінка А

1. Туга на півночі
2. Велике місто
3. Скажи, що любиш
4. Кавалерійське танго
5. Не шуми калинонько
6. Покохай мене знов


Сторінка Б
1. Самотність
2. Ой пряде, пряде
3. Ти мене не покинь
4. Циганочка
5. Вже осінь йде
6. Буря на 97 вулиці 

Велике місто

Самотність

Покохай мене знов


Співати Ігор Шанковський роспочав під час військової служби, що майже повнотою вудбувалася в столиці Японії - Токіо.  Там він зумів здобути собі широку популярність, там появилася у великому тиражі його перша платівка, в студіях “Ніппон Колюмбія“.  Молодий українець познайомив Японію з українською піснею.  Його музичний репертуар, до власних слів, компонував композитор Раймодн Гатторі, відомий далеко поза межами Японії творець легкої музики.
Недавно Ігор Шанковський переїхав на перебування до Канади.  Він закінчив студії при Альбертському університеті, тепер викладає по ділянці східньоевропейських мов і літератур.  В Едмонтоні він був директором і виконвацем українських радіопередач, виступав по телевізії.  Тепер викладає при одному з університетів у Канаді.
Далеко на півночі власне й зродився задум цієї платівки.  Там же відома джазова оркестра Ехо під проводом Теда Боровецького, там феноменальний скрипаль і мандоліст Володимир Чорновол.  У виконанні цієї оркестри, за модерним аранжментом Т. Боровецького виконано по-новому “Не шуми калинонько“, “Ой пряде, пряде“.
Всі інші пісні виконані до слів Ігоря Шанковського в різний час і в різних місцевостях.  Дебютуютьл, вперше перед українським слухачем, радіовий ансамбль Б. Климчука, знаменита оркестра Ґіянні...
Багато з нас знає Ігоря Шанковського як талантовитого поета, літературознавця, публіциста, останнім часом - як професора університету... а тепер, маємо нагоду познайомитись з його настроєвим голосом у по-новаторському виконаних романсах.
В-во Русалка


Rusalka Records Canada
LPRR 33S

 


3 comments:

 1. Muy amable por tu comentario, solo hice mi deber de informar a todos cuantos quieran oirme de una verdad que está sucediendo aquí, en Paraguay. Muchas gracias.

  ReplyDelete
 2. Вітаю Вас, шановний власник блогу з українськими платівками. Вчора випадково натрапив на Ваш блог, він мені дуже сподобався, я дізнався про існування великої кількості діаспорних співаків і гуртів, яких раніше не знав, знайшов деякі цікаві записи. Але дуже жаль, що платівки не можна прослухати/скачати повністю. Чи не могли б Ви надіслати мені деякі пісні чи розмістити їх десь на файлообміннику? Дуже Вас прошу. Цих пісень більше ніде не знайти. Мені для приватного прослуховування, а також дещо хочу викласти на своєму сайті "Золотий фонд української естради"
  http://uaestrada.org
  Я маю велику колекцію української музики 50-х - 80-х років, якщо Вам щось треба, я з радістю поділюсь.

  З повагою - Ігор Калиниченко, історик, колекціонер та популяризатор української естради минулих літ, м. Запоріжжя.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Вітаю!

   Маю кілька діяспорних платівок тут, у Запоріжжі - вжес кілька років не знаю, що з ними робити
   контакт є на diasporiana.org.ua

   Delete